0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۳۰
Marcel Pikous
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۳۰
Patrik Pycha
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۳۰
Duy Tiep Vu
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۸:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۱
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۳۰
David Vrabec
۳
۰
Stanislav Mazanek
Finished
۰۳:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Stanislav Mazanek
Finished
۰۶:۰۰
Petr Hisler
۱
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۶:۰۰
Stanislav Mazanek
۰
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۷:۰۰
Plachy Jiri
۳
۰
Petr Hisler
Finished
۰۷:۳۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۷:۳۰
Martin Pavliska
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۰:۰۰
Havel Ladislav
۱
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۰:۰۰
Karel Pesek
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Fojt
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Matej Mazurek
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Schwan
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Svoboda
۰
۳
Karel Pesek
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Schwan
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Ivo Kolacek
Finished
۰۱:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Pavel Fojt
Finished
۰۲:۰۰
Karel Pesek
۳
۰
Vaclav Svoboda
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۱
Matej Mazurek
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Marek Placek
Finished
۰۲:۳۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Petr Hisler
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۳:۰۰
Ludek Madle
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
Marek Placek
۳
۰
Linder Ladislav
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Petr Hisler
Finished
۰۴:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۰۴:۰۰
Stanislav Mazanek
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۳۰
Linder Ladislav
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۴:۳۰
David Vrabec
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۰۰
Marek Placek
۳
۰
Petr Hisler
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۵:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۳۰
Plachy Jiri
۲
۳
Marek Placek
Finished
۰۶:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Linder Ladislav
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۷:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Ludek Madle
Finished
۰۸:۰۰
Jakub Plachta
۰
۰
Jiri Graf
inprogress
۱۰:۳۰
Tibor Batthyany
۰
۰
Matous Klimenta
inprogress
۱۰:۳۰
Tomas Tecl
۰
۰
Miroslav Malek
inprogress
۱۰:۳۰
Vaclav Nohejl
۰
۰
Milan Vrabec
inprogress
۱۰:۳۰
  World TT-CUP
Ilya Yanishevskiy
۰
۳
Bogdan Zaika
Finished
۰۹:۵۰
Kukava Nodar
۲
۳
Yarovoy Viacheslav
Finished
۰۹:۵۵
Brozek Michal
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Roman Vashchuk
۲
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۲۵
David Del Olmo
۰
۳
Pedro J. Rocamora
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Senk
۰
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۳
۲
Jakub Senk
Finished
۰۱:۲۰
Marek Kulisek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۲:۲۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۲۵
Vitalii Klimov
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۲:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۰
Vitalii Klimov
Finished
۰۳:۲۵
Roman Vashchuk
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۵۵
Vitalii Klimov
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۵:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
Dmytro Ponomarenko
۰
۳
Kolesnik Petro
Finished
۰۹:۲۰
Evgeny Kovorotushin
۳
۱
Anton Maslov
Finished
۰۹:۲۵
Oleksii Romaniv
۳
۰
Oleg Kuravsky
Finished
۱۰:۰۵
Zakladniy Nikolay
۲
۰
Oleg Stasevskyi
inprogress
۱۰:۲۰
Oleg Obidnyi
۱
۰
Borys Buryak
inprogress
۱۰:۲۵
Pavlo Zaderei
۱
۰
Serhii Poliakov
inprogress
۱۰:۲۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Oleg Andreev
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۰۰
Vadim Smetenko
۰
۳
Sergey Vavrenyuk
Finished
۰۰:۰۰
Igor Akimov
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۱:۰۰
Oleksandr Naida
۰
۳
Sergey Vavrenyuk
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۱:۳۰
Aleksandr Horoshko
۰
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۰
Oleksandr Naida
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۲:۳۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۴:۳۰
Yan Krol
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Sergey Kireev
۳
۲
Andrey Burdakov
Finished
۰۷:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Sergey Buluy
۳
۱
Oleg Saenko
Finished
۰۹:۰۰
Vitaliy Khamurda
۳
۰
Spartak Abalmaz
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Saenko
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۰۹:۳۰
Sergey Buluy
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۱۰:۰۰
Vitaliy Khamurda
۲
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Saenko
۰
۰
Aleksey Goloveshkin
inprogress
۱۰:۳۰
  Europe TT Elite Series
Szymon Twardowski
۱
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۰:۱۵
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Radlo
۳
۲
Michal Minda
Finished
۰۱:۱۵
Blazej Cioch
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۱:۴۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Matkowski Jakub
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۳۵
Przemyslaw Korzec
۲
۳
Michal Minda
Finished
۰۲:۴۵
Damian Swierczek
۲
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Blazej Cioch
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۳:۳۰
Szymon Twardowski
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۳:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Michal Minda
۲
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۱۵
Damian Swierczek
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۳۰
Blazej Cioch
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۴:۴۵
Matkowski Jakub
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Mateusz Repke
Finished
۰۵:۱۵
Mikolaj Szalinski
۳
۱
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۳۰
Szymon Twardowski
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۵:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۰۰
Matkowski Jakub
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۶:۳۰
Damian Swierczek
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۹:۰۰
Kleszcz Krzesimir
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۹:۴۵
  Germany Challenger Ochsenhausen
Huzjak Josip
۳
۰
Amir Hossein Hodaei
Finished
۰۰:۲۰
  Russia Liga Pro
Mikhail Sverdlov
۳
۱
Andrey Shmakov
Finished
۰۰:۳۰
Evgeny Shishko
۱
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۰:۴۵
Vadim Putilovsky
۳
۰
Petr Zyuzikov
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Burov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۰۰
Ilyas Shakirov
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۱۵
Maksim Dukhin
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۱:۳۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Andrey Pravdnov
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Pandur
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۲:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Burov
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۳۰
Maksim Dukhin
۰
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Ilyas Shakirov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Emec
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۳:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۰۳:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۰
Sergey Burov
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Pravdnov
۱
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۴:۱۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۴۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Myagkov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۵:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Sergey Burov
Finished
۰۵:۳۰
Nikolay Zhurba
۰
۰
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۴۵
Dmitriy Emec
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۵:۴۵
Nikolay Zhurba
-
-
Ilyas Shakirov
Finished
۰۶:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۶:۴۵
Mikhail Smirnov
۲
۳
Albert Bogomolov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Minchenkov
۳
۲
Konstantin Bystrushkin
Finished
۰۹:۱۵
Igor Meteleshko
۳
۱
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۱۵
Igor Sergeevich
۳
۱
Andrei Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Artem Karagodin
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۹:۴۵
Albert Bogomolov
۱
۳
Igor Sergeevich
Finished
۱۰:۰۰
Konstantin Bystrushkin
۲
۱
Artem Karagodin
inprogress
۱۰:۱۵
Andrei Andreev
۰
۰
Mikhail Smirnov
inprogress
۱۰:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Andranik Sahakyan
۱
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۳:۱۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۴:۵۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Andranik Sahakyan
Finished
۰۶:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۵۰
  Czech Republic TT Star Series
Miroslav Horejsi
-
-
Jakub Kleprlik
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید